Kaliteli ve güçlü bir görsel tasarım kullanıcı deneyiminde esastır. Bunu gerçekleştirmenin yolu ise, hem kullanım olarak hem de görsel olarak kullanıcıyı mutlu edebilen tasarımları yaratabilmekten geçmektedir.

Kullanıcıların sistem ile ilk temasında görsel ve algısal yapı hayati önem taşımaktadır. Humexis, görsel çekicilik ve kullanılabilirlik arasındaki mükemmel denge ve ilişkiyi kurmaya odaklanmaktadır. Görsel bileşenlerin kullanıcıyı motive ve memnun edici aynı zamanda sistemi kullanırken gerçekleştirecekleri görevleri kolay ve hızlı yapmalarını sağlayıcı şekilde tasarlanması önemlidir.

Geleneksel sistem geliştirmede görsel tasarımlar genellikle etkileşim tasarımının en sonunda yapılmaktadır. Ekibimiz, markanızın ve hedeflerinizin detaylı olarak analizini yaparken müşterilerimizle oldukça yakın bir biçimde çalışarak, en uygun tasarım kavramını erken aşamalarda ortaya koymayı hedeflemiştir.

Tasarımların gerçekleştirilmesi sırasında temel prensipler ve literatürdeki son bilgiler takip edilmektedir. Buna ek olarak genellikle oluşturulan tasarımlar kullanıcılarla test edilerek gerek görsel gerekse algısal yönden uygun olup olmadıkları araştırılmaktadır.

Görsel Tasarım Kazanımları
Ekibimiz kullanıcıdan geri dönüşü alınmış görsel tasarımlar oluşturmaktadır. Bu güçlü bir kullanıcı deneyimi için gerekli olan kriterler arasında önde gelmektedir.

Geliştirilen tasarım görsel olarak çekici olup kullanıcıların gözünde sisteminizin algılanan kalitesini ve kredibilitesini yükseltmektedir. Günümüzün rekabetçi ortamında firmanız için bu faktör olmazsa olmazlar arasındadır.

Ekibimiz kendi belirlediği tasarımı size dayatmak yerine sizin ihtiyaçlarınıza en uygun olan tasarımı sizinle birlikte çalışarak belirler, esnek süreçler takip edilir.

Görsel Tasarım Sonuçları
İhtiyaçlarınıza bağlı olarak basit kağıt tabanlı tasarımlardan, yüksek bağımlılıklı (hi-fidelity) tasarımlara kadar farklı katmanlarda tasarım gerçekleştirilebilmektedir. Tasarım dosyaları, tasarım raporu ile birlikte tarafınıza teslim edilerek sistem geliştirme ekibinizin kullanımına sunulur.