Hizmet çalışmalarımız

Humexis, firmanıza insan bilgisayar etkileşimi, kullanılabilirlik, kullanıcı deneyimi (UX), yazılım mühendisliği süreçleri konularında hizmetler sunmaktadır. Vereceğimiz hizmet, iş analizinizden, görsel tasarıma, kullanıcı deneylerinden, prototip çalışmalarına kadar değişkenlik göstermektedir. Bu hizmetlerimiz aşağıda listelenmektedir:

Eğitim Çalışmalarımız

Tanımlı hizmetlerimizin yanında firma personelinizin uzmanlık konularımızda "kalıcı" olarak bilgi sahibi olması için eğitim programları sürdürmekteyiz. Verdiğimiz eğitimler aşağıda listelenmekte olup ihtiyaca özel kurgulanan eğitim çalışmalarımız da bulunmaktadır.

Özel Kullanıma Yönelik Ürünlerimiz

Faaliyetlerimiz yalnızca hizmet ve eğitim alanında kalmayıp 20 yıllık eyetracking ve etkileşim cihazları deneyimi ile güçlenen, gerek engellilere yönelik, gerekse profesyonel kullanıma yönelik özel etkileşim ve deney cihazları/yazılımları temsilciliklerimiz ve özel durumlarda üretim ve özelleştirme olanaklarımız mevcuttur. ALS hastaları, fiziksel engelliler, zihinsel engelliler, yaşlılar için özel olarak üretilmiş ve dünya lideri olan ürünleri sizlere ulaştırmaktayız.